ZAWODY SPORTOWE O PUCHAR WÓJTA GMINY IWIERZYCE W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 24.02.2024 r. na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Iwierzycach rozegrano TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY IWIERZYCE w 5 kategoriach wiekowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych zamieszkałych na terenie gminy. W turnieju wzięło udział 32 zawodniczki  i 82 zawodników. Pierwsza trójka każdej kategorii otrzymała nagrody rzeczowe, zwycięscy pamiątkowe puchary. Nagrody wręczali wójt gminy p. Ryszard Filipek, radny powiatowy p. Jarosław Broda i sekretarz gminy p. Łukasz Tobiasz. Sędzią turnieju był p. Grzegorz Drozd.

W zawodach wzięło udział 20 uczniów naszej szkoły, z czego 6 zajęło miejsca na podium a siedmioro awansowało do zawodów powiatowych.

Osiągnięcia naszych uczniów:

Kategoria  I

KLASY I – IV chłopcy

  1. Filipek Michał -  kl. IV
  2. Róg Szymon -  kl. III  

Kategoria II 

KLASY  V – VI dziewczęta

  1. Ciba Zuzanna - kl. V          
  2. Róg Zuzanna - kl. V
  3. Przywara Julia - kl. VI

KLASY  V – VI chłopcy

  1. Filipek Michał -  kl. V
  2. Filipek Kacper - kl. V

KLASY  VII – VIII chłopcy

  1. Ciba Szymon - kl. VIII