WALENTYNKI 2023

W Dniu Świętego Walentego niejednemu serduszko mocniej zabiło. To uczucie towarzyszyło także uczniom w naszej szkole. Uśmiechy na ustach, miłe spojrzenia, ciepło w serduszkach, „walentynki” i kwiaty w dłoniach - to dowody na to, że zakochani byli wśród nas.

Cudownie jest być kochanym i zakochanym, a walentynki są właśnie po to, żeby o tym mówić. Dlatego też uczniowie z klasy czwartej, odgrywając różne scenki przedstawili to uczucie. Nie zabrakło odrobiny szaleństwa w wykonaniu ósmoklasistów. Panowie zrobili koleżankom z klasy niespodziankę, śpiewając dla każdej piosenkę. Tego dnia byli także z nami tradycyjni, odwieczni bohaterowie – Romeo i Julia. Spotkanie walentynkowe zakończyli uczniowie z klasy szóstej, wykonując nastrojową piosenkę i wręczając kwiaty swoim sympatiom.

Zwyczaj, który nakazuje, aby w Dniu Zakochanych podarować tym, których się kocha oraz lubi kartkę z serduszkiem- symbolem miłości, został wypełniony. Otrzymali ją wszyscy- uczniowie, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły.