PĄCZKUJEMY DLA AFRYKI

 

 

Podobnie jak w roku ubiegłym nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję Fundacji Kapucyni i Misje, której celem jest pozyskanie środków na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. 

Posłuchaj, co na temat akcji mają do powiedzenia uczennice naszej szkoły: 

 

Datki zostaną przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie tamtejszych wspólnot. Za pomocą elektronicznego systemu eCard, korzystając z karty płatniczej i e-Przelewów, można złożyć darowiznę. Wszystkie zebrane pieniądze trafią na konto Fundacji Kapucyni i Misje, która jest organizatorem akcji.
Każdą wpłaconą darowiznę można odliczyć od dochodu przed opodatkowaniem!

Szczegóły akcji na stronie Fundacji Kapucyni i Misje (kliknij w poniższy LINK, aby otworzyć). 

https://paczek.kapucyni.pl/