KONKURSY PLASTYCZNE Z UDZIAŁEM NASZYCH UCZNIÓW

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. „MOJA MIEJSCOWOŚĆ I REGION SĄ PIĘKNE”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół w Nienadówce. 21 marca br. odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

W gronie laureatów znaleźli się: Julia Przywara (uczennica klasy VI) oraz Miłosz Kłęczek (uczeń klasy VII) – oboje otrzymali wyróżnienia.

----------------------------

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „BYĆ JAK ANNA”. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Błażowej. Prace plastyczne nadeszły z wielu regionów Polski, charakteryzowały się własna interpretacją tematu i wysokim poziomem artystycznym. Tym bardziej cieszy fakt, iż znowu doceniono zdolności naszych uczniów.

Dnia 24 kwietnia br. odbyło się podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród. Wśród nagrodzonych znalazły się uczennice klasy piątej: Weronika Kulik i Zuzanna Róg – zdobyły wyróżnienia.