AKCJA POMOCY MIESZKAŃCOM OKUPOWANEJ UKRAINY

Nasza szkoła, podobnie jak wiele innych instytucji, organizacji czy osób prywatnych, zaangażowała się w pomoc dla zaatakowanej w ubiegłym tygodniu Ukrainy. Wsparcia potrzebuje wielu uchodźców uciekających przed wojną, jak i ci, którzy nie mają możliwości udać się w bezpieczne miejsce i pozostali w Ukrainie. Dla nich właśnie zorganizowana była akcja, która miała miejsce w naszej szkole w dniach 3-4 marca br. Dzięki ofiarności wielu osób udało się zebrać znaczną ilość niezbędnych do codziennego życia produktów. 

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc potrzebującym. 

Dziękujemy również Panu Jarosławowi Broda, W-ce Przewodniczącemu Rady Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, który odebrał od nas produkty i następnie przetransportuje je pod granicę z Ukrainą.